Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > zápis do MŠ

zápis do MŠDatum konání:
2.5.2023

zápis do mš.png

 

Kritéria pro přijímací řízení pro šk.rok 2023/24

 

1.     Dítě, na které se vztahuje povinné předškolní vzdělávání podle § 34a školského zákona (dosáhne k 31.8.2023 pěti let) s místem trvalého pobytu v příslušném školském obvodu mateřské školy (Mnich,  Chválkov, Mirotín)

 

2.     Dítě, které před začátkem školního roku (tj. do 31.8.2023) dosáhne nejméně 3 let, pokud má místo trvalého pobytu v  příslušném školském obvodu mateřské školy (Mnich,  Chválkov,  Mirotín) seřazené podle data narození od nejstaršího po nejmladší, a to do výše povoleného počtu dětí uvedeného v rejstříku škol a školských zařízení.

 

3.     Dítě, které dosáhne v průběhu školního roku 3 let, pokud má místo trvalého pobytu v  příslušném školském obvodu mateřské školy (Mnich, Chválkov, Mirotín) seřazené podle data narození od nejstaršího po nejmladší, a to do výše povoleného počtu dětí uvedeného v rejstříku škol a školských zařízení.

 

4.     Děti z nespádové oblasti seřazené podle data narození od nejstaršího po nejmladší, a to do výše povoleného počtu dětí uvedeného v rejstříku škol a školských zařízení.